Email
20201211_143716.jpg

Pánský náramek tibetský dzi achát, turmalín, stříbro

Složení: Přírodní tibetský dzi achát korále mat 8 mm, černý turmalín AA, stříbrné , ručně vyrobené rozdělovače , stříbrné zapínání - karabina, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 19 cm (vnitřní obvod)
Barva: hnědá, černá, béžová
Číslo produktu: 857
Charakteristika:: Šperk pro uzemnění, duševní klid a mír, odvahu a vůli k životu, ochranu a prosperitu.

Tento působivý náramek jsem vyrobila z atraktivního tibetského dzi achátu, který zdobí krásná kresba ve tvaru oka. Pomůže poznat a přijmout sebe sama, odstraní pocity starých křivd a citových zklamání a vnese do vaší mysli klid a mír. Česný turmalín spolehlivě odblokuje negativní energie z přístrojů i lidí, pomůže odstranit blokády, stres a přinést prosperitu.
Prodejní cena1.495 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu. Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach.  Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. U vádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.
Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

  

Vliv na zdraví:

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,47 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.